Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uydu frekans haber

HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
Similar topics
    Son Konular
    Konu
    Tarih
    Yazan
    premiumclix.info
    ptc25.com sitesi
    Parababasi indir
    Adsensle Kazan kitabi full indir
    Çok Çalışarak Çok Para Kazanılmaz
    ADD: Al Haqiqa yeni kanal yayında.
    Cyfrowy Polsat: Kliczko vs Adamek HD (Poland) yayında
    ORF Digital: ORF 2 Wien (Austria) şifresiz yayında
    Seven Music yeni frekansta yayında.
    RTS 1 yeni frekansta yayında.10721 V SR:27500 FEC:3/4
    16/11/2013, 15:01
    16/11/2013, 15:01
    2/10/2011, 22:02
    2/10/2011, 22:01
    2/10/2011, 21:56
    12/9/2011, 16:33
    12/9/2011, 16:32
    12/9/2011, 16:31
    12/9/2011, 16:30
    12/9/2011, 16:29

Share | 

Her kadın aldatılır mı?

View previous topic View next topic Go down 
    AuthorMessage
    KULLANICI İSMİ
    merakliyiz
    Editör
    Editör

12
    merakliyiz
    34

PROFİL BİLGİLERİ
    Takim : Gs
    Meslek : yazar
    Mesaj sayisi : 497
    Rep puani : 1488
    Rep gücü : 3

İLETİŞİM
    https://frekans.rpg-board.net

Her kadın aldatılır mı? Vide
    PostSubject: Her kadın aldatılır mı? Her kadın aldatılır mı? Empty21/11/2010, 04:00

**
    “Nasıl yani erkekler de aldatılır” diye itiraz etmeyin hemen, biz konuyu tartışmaya açtık, işte ünlü isimlerin yanıtları.

HT CUMARTESİ / FÜSUN KARA

TAİES FARZAN - Oyuncu
    Aldatmanın en uç noktası beyinde
    Benim için yatakta aldatılmaktan çok gönülde aldatılmak önemli. Kadın erkek herkesin aldatma potansiyeli vardır. Bu arada önemli bir şey daha var ki, dünyada yapılan araştırmaların sonuçlarına bakarsak; aslında kadınlar partnerlerini erkeklerden daha fazla aldatıyor. Türkiye ve İran gibi ülkelerde belki çevresel faktörler bizim ayağımızı yorganın dışına uzatmamıza izin vermiyor ama düşüncede başka birini hissetmek de aldatmaktır. Ömrünüz boyunca başka bir adamla beyninizde yaşıyorsunuz ve bunu eşinize söylemiyorsanız bu aldatmanın en uç noktası bence.
    AKİF POROY - Kadın Doğum Uzmanı
    Bu bir şehir efsanesi
    Adli Tıp Kurumu’na gelen 53 babalık testinin yüzde 18.8’i şüpheleri doğrulamış. Yani kadın aldatılır saptaması şehir efsanesinden başka bir şey değil. Bu durum tam tersine kadınların aldattıklarını gösteriyor, üstelik eşlerini akıllıca ve korkusuzca aldatıyorlar. Hatta bu uğurda gebeliği bile göze alıyorlar.

NEBAHAT ÇEHRE - Oyuncu
    Erkeğin bünyesinde aldatmak var
    Tam olarak bunu yaparken ne hissettiklerini bilemezsiniz ama her erkeğin bünyesinde aldatmak var galiba. Her kadın mutlaka aldatılır, bazıları bunu hissedemez bazıları ise hisseder. Mesela karısını çok sevdiği halde aldatan bir meslektaşıma “Eşini hem bu kadar sevdiğini söylüyorsun o halde neden aldatıyorsun” diye sordum. Cevabı, “Erkekler komplekslidir, doğaları ve yetişme tarzları yüzünden kendilerini tutamıyorlar. Ben de bu yüzden aldatıyorum” oldu. Yani erkek aldatırken belki pişmanlık da duyuyor ama kapılıyor. Sonuçta mutlaka aldatıyor.

İNCİ ARAL - Yazar
    Sadakat yalan
    Kadınların aldatılması bir kadermiş gibi algılanıyor ama kesinlikle böyle bir şey yok. Öte yandan evlilik sıkıcı bir şey. Sadece evlilik değil, uzun beraberliklerin hepsi iki taraf için de sıkıcı. Ben sadakate inanan biri değilim. Sadakat, birlikte olduğun insanı değerli buluyorsan, onu incitmekten çekiniyorsan kendini kontrol edebilme yeteneği geliştirmekle ilgili bir şey. Böyle düşünmek belki başka şeyleri frenlemek gücü verebilir. Yıkılacak şeyler, ödenecek bedeller fazlaysa, orada kontrol devreye girer. Ben insanın tek eşli olduğuna inanmıyorum. Ömür boyu bir insanla yaşanması gerektiği görüşünde de değilim. Sadakat yalan bir şey.

BAŞAK SAYAN - Oyuncu
    Önemli olan sadakat değil
    Önemli olan sadakat değil, bağlılıktır. Bir adamdan sonsuz sadakat beklemem, bana bağlı olmasını isterim mesela. Çünkü sadakat insanın doğasına uygun değil. İnsanlar topluluk halinde yaşamaya başladığından beri dikte edilen bir şeydir, tek eşli olmak. Bu yüzden herkes gerçek duygularını bastırıyor. Bastırmadığı zaman da dışlanıyor. Buradan bakılırsa herkes bir gün aldatılır sonucu çıkıyor.

SERDAR TURGUT- Gazeteci
    Erkekler hep av peşindeydi
    Evet kadınlar hayatlarının bir döneminde aldatılacaklar. Sonuçta erkek ve kadın davranışları arasındaki farklılıklar ve sosyal bir davranıştan söz ediyoruz. Erkekler hep av peşindeydi. Eskiden hayvanların peşinden koşarken, artık av koşusunu dişilere yönlendirdiler. Bu söylemler de yapılan şeyin normal karşılanmasına yönelik.

HABERTURK.COM
    **

Her kadın aldatılır mı?

View previous topic View next topic Back to top 
    Page 1 of 1